Ігровий автомат Book of Ra

Ігровий автомат Book of Ra

Кожен гравець зазвичай має декілька найулюбленіших слотів. Але серед постійних гравців краще за все, себе зарекомендував гральний автомат book of ra. Подобається він тим, що має зручний і зрозумілий кожному інтерфейс, і яскравий сюжет захоплює новачка з перших секунд. Приємним для гравців є також наявність бонусної системи. Вмикаючи гру вперше, геймер ніби потрапляє у чарівну країну сходу, адже тут все нагадує про це – тиха музика, золоті символи та спокійна атмосфера.

Гральний автомат book of ra був створений компанією Novomatic group більше ніж 10 років тому. Але це не заважає йому займати лідируючи позиції серед всіх ігрових слотів.

Інтерфейс Грального автомата book of ra

Інтерфейс складається з ігрового поля, панелі управління та логотипу гри.

Игра бук оф ра містить:

  1. клавіші вибору гри, призначені для обирання іншого слоту;
  2. клавіша за назвою «Номінал»- дозволяє вибрати скільки гривень матиме один кредит;
  3. «Виплати»- кнопка, яка показує умови і правила гри, коефіцієнт символів. Також вона відповідає за збереження попередніх результатів;
  4. права панель управління – містить кнопки для регулювання рівня ставки (збільшення або зменшення) та клавішу «Запуск».

Ще на екрані можна побачити «Автозапуск». Це режим автоматичної гри, який передбачає самостійне ввімкнення барабана.

За бажанням також можна регулювати звук так мелодію гри, збільшувати чи зменшувати масштаб ігрового поля. Кнопки, які за це відповідають знаходяться у верхньому куті справа.

Значення символів гри бук оф ра

Book Of Rah, або як їх ще називають ігрові автомати книжки мають свої особливі значки. Творці даного слоту підбирали їх згідно з своєї єгипетської тематики. Тут можна побачити символ «Мандрівник», «Жук скарабей», «Золота статуетка» чи «Мумія».

Найвигіднішим вважається знак «Мандрівника». Всього 5 таких значків гарантують вам 25 тисяч кредитів. Якщо це «Статуетка» чи «Скарабей», то можна розраховувати приблизно на 23 – 3750 кредитів.

Наймогутнішим символом у гральні автомати книжки вважають книгу Ра. Лише п’ять таких зображень забезпечать гравцю не менше 9000 кредитів. Також він має ще одну функцію – підміна одного символа на інший. Тобто можна отримати виграшну комбінацію, використавши символ «Книги».

Чи можливо грати в бук оф ра безкоштовно

В бук оф ра грати безкоштовно дуже просто. Цей слот автомат дає можливість кожному користувачу обрати спосіб гри самостійно в залежності від своєї власної мети. Якщо геймер просто бажає ознайомитись з інтерфейсом, прочитати правила і оцінити свої можливості, то для нього завжди доступна демо-версія. Мається на увазі, що в ігрові автомати книжки можна пограти безкоштовно, за допомогою віртуального кредиту. Якщо ж онлайн гравець бажає отримати значну винагороду, та спробувати себе в грі на 100%, то сміливо можна робити ставки за допомогою реальних грошей. Адже ніщо не може замінити емоції, коли робиш ставку і зриваєш справжній куш.

Секрети виграшу в ігрових автоматах книжки

Кожний досвідчений геймер знає, що є сайти, де більшість людей охоче діляться своїми секретами успіху в грі. Методами спроб, вони виявили: якщо на 5 активних ліній поставити 5 кредитів, то є більша вірогідність отримати значний дохід. Є ще один секрет, який підходить для новачків. Для таких людей в бук оф ра грати безкоштовно краще, адже вкладати гроші не треба. Все що необхідно – лише терпіння. Секрет у тому, що спершу треба зробити середню ставку і кожного разу змінювати кількість ліній. По закінченню десяти раундів змінити стратегію: ставити мінімальну ставку і знову змінювати активні лінії. По закінченню можна записати показання статистики і зробити аналіз роботи автомата.

Ризик гра у гральних автоматах книжки

Перевагою цього автомата також є наявність бонусної гри. Якщо ставка гравця зіграла, то можна розраховувати на додаткову гру, яка буде запропонована слотом. Сутність ризик гри полягає у тому, що на екрані з’являються картки перевернуті догори рубашкою. І задачею є вгадати який з кольорів – чорний чи червоний ховається під ними. Якщо колір вгадано правильно – автомат переключить вас на наступний рівень гри. При гарному розкладі, його профіт зросте вдвічі. При неправильній відповіді, гравець втрачає все.

Для переходу на ризик гру потрібно нажати на клавішу Gamble, яка автоматично з’явиться після перемоги.

Яким чином грати в гральні автомати книжки

Почати гру онлайн дуже просто і не потребує надзвичайних зусиль. Все що потрібно – поповнити грошовий рахунок, внести ставку і обрати кількість ліній для гри. В цьому слоті кількість барабанів стандартна, іх 5. Кількість ліній, які можна вибирати становить від 1 до 10 штук. Після остаточного вибору необхідно запускати барабани. У більш нових версіях автоматів існує функція автоматичного включення спінів. Це значно спрощує гру і дає змогу повністю сконцентруватися на ній.

Гра бук оф ра також має коротку версію, яка доступна для будь-кого безкоштовно. В ній простіше вивчати нові стратегії для подальшого збільшення виграшу.

Якщо Ви ще жодного разу не спробували себе у Book Of Rah, то дуже багато пропустили, адже чудова графіка та цікавий сюжет створюють незабутню атмосферу он-лайн гри.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять